Úvod O nás Bazény Zastřešení Příslušenství Sauny Vířivé vany Nádrže Velkoobchod s plasty Kontakt

Zobrazit
vše
Akční nabídka

Výprodej

Na vybrané bazénové skelety sleva 20 % Více zde

Akční sety 2017

Bazénové sety "Tadeáš", "Sedmička" a "Honza" Více zde

Mimořádná nabídka zastřešení

AZURE TYP I-C:posl.0ks,vstup vpravo: Více zde

Montujeme s 15% DPH

Potřebujete poradit

Reklamní spot

Bazénové čističe - vysavače

Navigace

Ruční vysavače - kartáče s teleskopickou tyčí napojené přes plovoucí hadici do skimmeru. Kartáče jsou vyrobené z chemicky odolného plastu. Nabízíme různé druhy kartáčů - standardní s postranními kartáčky, kartáč úzký, pro odstanění hrubých nečistot z bazénu, kartáč do rohu, pro čištění rohů v bazénu. Dále máme v nabídce i ruční bazénový vysavač pro nadzemní bazény, s připojením na zahradní hadici.

Poloautomatické čističe - jsou složené ze samotného vysavače, který je přes hadici napojen do skimmeru, nebo do speciální sací trysky. Tyto vysavače se při spouštěné filtraci samovolně pohybují po dně bazénu, některé druhy vysavačů se pohybují i po stěně, čímž vysávají mechanické nečistoty.

Automatické vysavače - automaticky setře, vyčistí a přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu, což se projeví na kvalitě vody v bazénu a na nižší spotřebě chemikálií, zvláště chlóru. Vysavače čistí dno a stěny bazénů do 30 cm. Dražší vysavače čistí dno a stěny až k hladinové lince bazénu, ale i bazénové schody. Zařízení je absolutně nenáročné na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se nemusíte o nic starat, neboť po ukončení čistícího cyklu se sám vypne. Vysavač lze použít v plastových, laminátových, foliových, kachlíkových i betonových bazénech.


Ceník bazénových vysavačů