Úvod O nás Bazény Zastřešení Příslušenství Sauny Vířivé vany Nádrže Velkoobchod s plasty Kontakt

Zobrazit
vše
Akční nabídka

Výprodej

Na vybrané bazénové skelety sleva 20 % Více zde

Akční sety 2017

Bazénové sety "Tadeáš", "Sedmička" a "Honza" Více zde

Mimořádná nabídka zastřešení

AZURE TYP I-C:posl.0ks,vstup vpravo: Více zde

E-SHOP

Montujeme s 15% DPH

Potřebujete poradit

Reklamní spot

Firemní aktuality

25.11.2015 Nafukovací zakrytí bazénu

Ideální zakrytí bazénu mimo koupací sezónu. Díky vypouklému tvaru se do bazénu nedostane dešťová voda, sníh a nečistoty. Dvojitá neprůhledná fólie odolná UV záření, zamezuje tvorbě řas a znatelně tak ulehčuje zprovoznění bazénu. Vysokofrekvenční sváření této dvojité PVC fólie zajišťuje perfektní těsnost spoje - KOTVENÍ: gumové upínáky, kolíky s půlkulatou hlavičkou a nerez pohyblivou zesílenou vložkou - Výběr z 5 barevných odstínů

25.08.2015 Nové fotky s Honzou

Reklamní focení 2015 s hercem Janem Čenským.

09.04.2015 Nádrže na odchov ryb

Výroba a transport samonosných nádrží pro odchov ryb.

04.06.2014 Náš nový pomocník JCB

Náš nový pomocník JCB.

30.04.2014 Slaná voda v bazénu

Velmi komfortním způsobem úpravy vody v bazénu jsou solonizační jednotky. Tyto pracují na principu elektrolýzy, kdy se do bazénové vody rozpustí 0,4 - 0,5 % koncentrace soli, což je slanost Vaší slzy. Tento roztok mořské soli, nezpůsobuje žádné nepříznivé či alergické reakce a naopak působí příznivě na pokožku, stejně jako mořská voda. Systém je maximálně šetrný vůči lidskému organismu a má příznivé účinky na lidskou pokožku.

26.05.2011 Návod na stavbu bazénu

V sekci BAZÉNY jsme pro Vás připravili video návod \"Jak na bazén\". Video Vám poradí se stavebními pracemi souvisejícími se stavbou bazénu (vyhloubení jámy, betonáž). Dále se zde dozvíte, jak pečovat o bazénovou vodu, aby byla stále čistá a jak správně bazén připravit na zimu.

01.04.2011 Tepelná čerpadla

Hitem letní sezóny se jeví speciálně vyvinutá tepelná čerpadla pro ohřev bazénové vody. Čerpadla fungují na principu vzduch-voda. Snadná instalace, dostupná cena, dostatečný výkon a vysoká účinnost. Tato moderní,ekologická, technicky dobře propracovaná zařízení s dlouhou životností spolehlivě ohřejí vodu ve vašem bazénu za minimálních provozních nákladů a bez ohledu na počasí, čímž se prodlouží koupací sezóna od jara do podzimu. Tepelná čerpadla jsou určena pro všechny velikosti bazénů, vhodná obzvlášť u bazénů zakrytých.

08.03.2011 Můstek pro psy

Pro psy a další domácí zvířata, která by měla možnost dostat se do bazénu, vyrábíme jednoduchou pomůcku pro jejich snadný výstup z vody.

01.01.2011 Záruka na montáž 3 roky

Při montáži příslušenství poskytujeme plný garanční servis v délce 36 měsíců. Následný další pozáruční servis je samozřejmostí.

26.11.2007 Biologický zemní filtr - BZF

Biologické plastové zemní filtry se používají jako dočišťovací stupeň čištění odpadních vod za objekty předčištění, jako jsou usazovací nádrže - septiky. Na filtr se mohou přivádět pouze odpadní splaškové vody z domácnosti (kuchyň, WC, koupelna), nezaúsťují se vody dešťové, podzemní či drenážní.

1

Celkem záznamů: 10, stránek: 1