Úvod O nás Bazény Zastřešení Příslušenství Sauny Vířivé vany Nádrže Velkoobchod s plasty Kontakt

Zobrazit
vše
Akční nabídka

Výprodej

Na vybrané bazénové skelety sleva 20 % Více zde

Akční sety 2017

Bazénové sety "Tadeáš", "Sedmička" a "Honza" Více zde

Mimořádná nabídka zastřešení

AZURE TYP I-C:posl.0ks,vstup vpravo: Více zde

Montujeme s 15% DPH

Potřebujete poradit

Reklamní spot

Foliové (vložkované) bazény

Navigace

Bazén tvořený metodou "vložkování" bazénového skeletu (betonový, polystyrenový, plastový, apod.). Vložkování se provádí speciální vinylovou DLW fólií (tl. 1,5mm), která se sváří horkým vzduchem. Touto metodou lze realizovat bazén libovolného tvaru a velikosti. V nabídce je celá řada barevných typů, včetně mramorového a mozaikového vzoru.

Bazénové fólie DLW delifol jsou díky zesílení textilním materiálem mimořádně odolné vůči protržení a mají antimikrobiální vlastnosti, které zamezují usazování bakterií a plísní. Homogenní povrch zamezuje růstu řas a usazování nečistot. Umožňuje dosáhnout velké rychlosti pokládání s minimálními výdaji. DLW zajišťuje bezpečnost proti uklouznutí a to typem folie, která má lisovaný strukturovaný povrch vhodný zejména pro použití na schody.

Fólie delifol jsou vhodné pro soukromé bazény i veřejná zařízení, pro krytá i venkovní koupaliště, pro nově budovaná zařízení i sanace.

Při výběru barevného provedení bazénu můžete využít vlastní kreativity a zvolit si nejen barevný odstín bazénu, ale také různé barevné kombinace či mnoho variant vzorů a ozdobných ornamentů umístěných na dně či stěnách bazénu. Možností provedení bazénu je díky pestré nabídce barev bazénových fólií opravdu mnoho.

 

Výběr barev

Fotogalerie

 

V případě zájmu o zhotovení cenové nabídky na vložkovaný bazén nás prosím kontaktujte.