Úvod O nás Bazény Zastřešení Příslušenství Sauny Vířivé vany Nádrže Velkoobchod s plasty Kontakt

Zobrazit
vše
Akční nabídka

Výprodej

Na vybrané bazénové skelety sleva 20 % Více zde

Akční sety 2017

Bazénové sety "Tadeáš", "Sedmička" a "Honza" Více zde

Mimořádná nabídka zastřešení

AZURE TYP I-C:posl.0ks,vstup vpravo: Více zde

E-SHOP

Montujeme s 15% DPH

Potřebujete poradit

Reklamní spot

O firmě

Vážení přátelé

firma A+M Borovnička působí na českém i zahraničním trhu již od roku 1994. Od této doby se naše firma zařadila mezi přední české výrobce plastových bazénů. Vyrábíme bazény různých tvarů a barev - kruhové, oválné a obdélníkové, ale i atypické dle přání zákazníka.

Použitím moderních výrobních technologií nabízíme zákazníkovi plnohodnotné, cenově dostupné bazény, které uspokojí i náročného zákazníka. Všechny bazény jsou vyráběny z ekologicky nezávadného polypropylénu, který je odolný proti UV záření a plní funkci opěrné konstrukce a zároveň izolační vložky.

Nabízíme rekonstrukci bazénů, včetně zajištění záručního a pozáručního servisu. Dodáváme a instalujeme vytápění bazénové vody (tepelná čerpadla, výměníky), přístroje na úpravu vody pomocí mírně slané vody, bezchlórovou úpravu vody a bazénové příslušenství.

K bazénům doporučujeme širokou nabídku bazénových zastřešení, které zajistí nejen prodloužení koupací sezóny od jara do podzimu, úsporu času a usnadnění údržby bazénu, ale také sníží náklady na ohřívání vody a zabránění tepelným ztrátám.

Přijeďte se s námi poradit do Borovničky. Nabídneme Vám bazén s příslušenstvím, který bude právě dle Vašich představ. Zdarma k Vám přijedeme bazén zaměřit a poradit, kam bazén nejlépe umístit. Zajistíme Vám i stavební práce včetně elektrického zapojení.

Další součástí výrobního sortimentu jsou výrobky směřované do oblasti stavebnictví a průmyslu. V široké nabídce jsou obsaženy různé druhy nádrží, jímek, biologických zemních filtrů, vodoměrných šachet a odlučovačů tuků pro použití v potravinářství.

Dbáme nejen na vysokou kvalitu výrobků (veškeré naše výrobky jsou certifikovány), zboží i služeb, ale i na kvalifikaci svých zaměstnanců.

Těšíme se na Vaši návštěvu.
Miloslav Kocián, majitel

Naše firma

 

Naše nové předváděcí bazénové centrum