Úvod O nás Bazény Zastřešení Příslušenství Sauny Vířivé vany Nádrže Velkoobchod s plasty Kontakt

Zobrazit
vše
Akční nabídka

Výprodej

Na vybrané bazénové skelety sleva 20 % Více zde

Akční sety 2017

Bazénové sety "Tadeáš", "Sedmička" a "Honza" Více zde

Mimořádná nabídka zastřešení

AZURE TYP I-C:posl.0ks,vstup vpravo: Více zde

Montujeme s 15% DPH

Potřebujete poradit

Reklamní spot

Sauny

Každá saunová kabina je vyráběna na míru dle přání a cenových možností zákazníka. V případě zájmu o zhotovení cenové nabídky na saunovou kabinu nás prosím kontaktujte.

 

Saunové kabiny - Saunové kabiny najdou uplatnění v hotelích a penzionech a ve sportovních střediscích. Stále modernější je také mít saunu doma a to jak v bytech, tak rodinných domech.

Interiérové - Saunové kabiny najdou využití v bytech i v rodinných domech, dále ve wellness a fitness centrech a samozřejmě také v hotelích a penzionech.

Venkovní - Venkovní saunové kabiny (venkovní sauny) se dají využít u rodinných domů, chat a chalup stejně tak jako u penzionů a menších ubytovacích zařízení.

Veřejné - Saunové kabiny pro veřejné (komerční) použití se dají využít ve veřejných bazénech a v lázních, v hotelech a penzionech, ale také ve wellness a fitness centrech.

 

Saunování má především preventivní účinek. Pravidelné saunování zvyšuje odolnost organismu proti běžným infekcím horních cest dýchacích, povzbuzuje a vylaďuje nervové i hormonální funkce organismu a pomáhá orgánům při intenzivním pocení zbavovat se ve zvýšené míře zplodin látkové přeměny.

Z léčebného hlediska má saunování podpůrný význam. Známé je využívání aromaterapie (léčba horních cest dýchacích, poruchy pohybového ústrojí, nespavost), sauna se využívá k prohřátí kloubů u některých ortopedických diagnóz, při některých klimakterických potížích, apod. Sauna však není vhodná pro všechny - je vhodná pro zdravé osoby bez známek nějakého závažného onemocnění (akutního nebo zhoršeného chronického). Důležitý je i momentální psychický stav a tělesná dispozice. Nemocný člověk by se měl před saunováním poradit se svým ošetřujícím lékařem. Do sauny nepatří akutní záněty, některé kožní projevy, kontraindikované gynekologické problémy a degenerativní onemocnění, apod.