Úvod O nás Bazény Zastřešení Příslušenství Sauny Vířivé vany Nádrže Velkoobchod s plasty Kontakt

Zobrazit
vše
Akční nabídka

Výprodej

Na vybrané bazénové skelety sleva 20 % Více zde

Akční sety 2017

Bazénové sety "Tadeáš", "Sedmička" a "Honza" Více zde

Mimořádná nabídka zastřešení

AZURE TYP I-C:posl.0ks,vstup vpravo: Více zde

Montujeme s 15% DPH

Potřebujete poradit

Reklamní spot

Vířivé vany BRILIX

Navigace

Vířivky působí blahodárně a pozitivně na zlepšení psychické pohody, proti stresu, bolesti svalů, artritidě, nespavosti, zlepšují krevní oběh a činnost srdce. Přináší uvolnění pro fyzickou, ale i psychickou stránku lidského organismu, kdy alespoň pár minut můžete věnovat sami sobě a svému zdraví.

Hydromasáž má pozitivní účinky na krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a odstraňuje stres. Je to vodní pohlazení, které hýčká Vaše tělo a uvolňuje mysl. Odbourává pocit únavy a vyčerpanosti a uvolňuje celé tělo (včetně kritických míst jako ramena, záda, kříž a nohy).

V naší nabídce naleznete několik řad modelů vířivek oblíbené značky BRILIX. Tyto vířivky přináší maximální možnou pohodu až k Vám domů. Nabízíme velký výběr z výrobků této značky v závislosti na dostupnost prostoru, na typu použití i estetických požadavcích.  Kromě široké nabídky modelů je samozřejmostí využití špičkových technologií ve všech těchto typech. Vířivky jsou k dispozici v různých velikostech, barvách a provedeních ideálních pro domácí používání. Každý model má svou osobnost, která dodává prestiž jakémukoliv prostoru věnovanému k relaxačním účelům.

V těchto produktových řadách naleznete malé i velké vířivky, se základním vybavením i všemi nadstandardními funkcemi. Všechny produkty BRILIX jsou podrobeny nejpřísnějším testům, jsou certifikovány (TÜV, ITC, RoHS) a splňují nejnáročnější požadavky kvality.

 

Vířivka KORA

 

 

Vířivka DAPHNE

 

 

Vířivka KASSIOPEA

 

 

Vířivka KLEOPATRA


 

Vířívka PENELOPE