Úvod O nás Bazény Zastřešení Příslušenství Sauny Vířivé vany Nádrže Velkoobchod s plasty Kontakt

Zobrazit
vše
Akční nabídka

Výprodej

Na vybrané bazénové skelety sleva 20 % Více zde

Akční sety 2017

Bazénové sety "Tadeáš", "Sedmička" a "Honza" Více zde

Mimořádná nabídka zastřešení

AZURE TYP I-C:posl.0ks,vstup vpravo: Více zde

E-SHOP

Montujeme s 15% DPH

Potřebujete poradit

Reklamní spot

Zakrytí hladiny bazénu

Navigace

Solární plachty - jsou určeny zejména pro bazény venkovní, slouží k částečnému ohřevu bazénové vody solární energií. Solární fólie k tomu využívá vzduchové bubliny, které slouží jako lupy a zároveň plavou na vodní hladině. Solární fólie řežeme na míru v běžných metrech a to standardně v šířích 3 m, 3,5 m a 4 m. Dodáváme o síle 360 mic. Plachty jsou dodávány standardně v modré barvě. V jiných barvách jsou plachty pouze na objednávku.

 

Navíjecí zařízení - slouží pro navíjení solárních plachet. Tato navíjecí zařízení jsou svým technickým zpracováním a designem vhodným a funkčním doplňkem bazénů. Navíjecí zařízení nabízíme v několika modifikacích: pevné (pro pevnou instalaci pomocí hmoždinek), přenosné a mobilní (s kolečky). Stojny jsou vyrobeny z leštěné nerez oceli a plastových částí. Navíjecí zařízení si můžete vybrat dle velikosti bazénu, a to s teleskopickou tyčí  2,7 - 4,4 m;  3,7 - 5,4 m;  5,4 - 7,1 m.

Ceník navíjecích zařízení

 

Krycí (zimní) plachty - jsou dodávány dle požadovaných rozměrů a tvarů přímo na míru. Upevnění krycích plachet: uchycovací oka po obvodu. Slouží k ochraně vody před spadem mechanických nečistot. Plachty jsou možné dodat v modré nebo zelené barvě.

 

Zimní nafukovací zakrytí bazénu - NOVINKA ZIMA 2015/2016 - ideální zakrytí bazénu mimo koupací sezónu. Díky vypouklému tvaru se do bazénu nedostane dešťová voda, sníh a nečistoty. Dvojitá neprůhledná fólie odolná UV záření, zamezuje tvorbě řas a znatelně tak ulehčuje zprovoznění bazénu. Vysokofrekvenční sváření této dvojité PVC fólie zajišťuje perfektní těsnost spoje
- KOTVENÍ: gumové upínáky, kolíky s půlkulatou hlavičkou a nerez pohyblivou zesílenou vložkou
- Výběr z 5 barevných odstínů

Prospekt nafukovacích plachet

Cenová nabídka nafukovací plachty

 

Bezpečnostní celoroční plachty - jednoduše instalovaná bezpečnostní plachta s hliníkovými podpůrnými tyčemi. Plachta je vyrobena z látky pokryté PVC, které je ošetřeno ochranou proti UV záření. Masivní a velice odolná konstrukce plně splňující bezpečnostní standarty zakrývání bazénů.  Dodáváme dva druhy plachet:

Bezpečnostní bazénová plachta SOLAR - Tato bezpečnostní plachta je průsvitná, to znamená, že sluneční paprsky procházejí skrz plachtu a dochází k ohřevu bazénové vody. Plachta neleží na vodní hladině, ale přesahuje přes okraje bazénu o 25cm z každé strany. Mezi vodní hladinou a plachtou se tak tvoří tepelný polštář, díky kterému plachta udrží teplotu vody a minimalizuje její odpar.

Bezpečnostní bazénová plachta Universal - Integrované opěrné tyče z AL jsou vevařeny do fólie. Tyto tyče přesahují 25cm přes okraj bazénu. Nezbytnou součástí plachty na bazén Universal jsou průrazy o průměru 13mm, umístěné mezi integrovanými trubkami, které zajišťují plynulý odtok dešťové vody, popř. tajícího sněhu. Tímto se předchází zátěži, která by mohla poškodit nosnou konstrukci plachty. Barva modrá a zelená.

Prospekt bezpečnostních plachet

Ceník bezpečnostních plachet

 

Automatické lamelové zakrytí - je nejen estetickým doplňkem bazénu, ale má nenahraditelnou funkci z hlediska ekonomického a bezpečnostního. Řeší problémy odpařování vody, kondenzace páry na skleněných plochách a tepelných ztrát u vnitřních i venkovních bazénů. Tím šetří náklady na ohřev vody a doplňování odpařených ztrát. Z hlediska bezpečnostního snižuje riziko utonutí malých dětí v bazénu. Je vhodné téměř pro všechny tvary a velikosti bazénů. Lamelové zakrytí je vyrobeno z odolné plastické hmoty ve čtyřech barevných provedeních - bílé, světle modré, transparentní a solární. Vlastní pohon automatického zakrývání zabezpečuje motor napájený nízkým napětím. Zakrývání je ovládáno buď jednoduchým vypínačem nebo dálkovým ovládáním.