Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Jímky

Jímky

V širokém nabídce jsou obsaženy různé druhy zásobníků, odlučovačů tuků, jímek i pro použití v potravinářství. Základním materiálem jsou plastové desky, které se za pomoci svářecího automatu spojují ve větší celky, tudíž jsme schopni vyrobit jakoukoli nádrž na míru.

Více informací

Septiky

Septiky

Septiky jsou určeny pro umístění mimo komunikace a víko vstupní šachty umožňuje náhodné našlápnutí dospělého člověka. Naše septiky umožňují kombinaci s bio- či zemním filtrem. Jímky, zásobníky, nádrže i septiky vyrábíme z 8mm plastu.

Více informací

Biologické zemní filtry

Biologické zemní filtry

Biologické plastové zemní filtry se používají jako dočišťovací stupeň čištění odpadních vod za objekty předčištění, jako usazovací nádrže, septiky. Na filtr se mohou přivádět pouze odpadní splaškové vody z domácnosti (kuchyň, sociální zařízení WC, koupelna).

Více informací

Vodoměrné šachty

Vodoměrné šachty

Vodoměrné šachty jsou šachty pro podzemní vodovodní potrubí a slouží k usazení vodoměru a příslušných armatur na vodovodní přípojce tak, aby byly snadno přístupné. Vodoměrné šachty jsou vyrobeny z polypropylenu a vyztuženy proti tlaku okolního terénu.

Více informací