Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Plastové bazény

Použitím moderních výrobních technologií nabízíme zákazníkovi plnohodnotný cenově dostupný výrobek. Plastový bazén se montuje u zákazníka na předem připravenou armovanou betonovou desku o tloušťce 15-25cm. Její povrch musí být hladký a v rovině. Na ni se položí podkladová tkanina, popř.tepelná izolace. Na přání zákazníka zhotovíme jakýkoliv atypický tvar. Jedině kruhové bazény do 3,50m průměru a 1,20m hloubky je možné ponechat nad terénem nebo zapustit do země a obsypat pískem nebo štěrkem. Ostatní bazény musí být zapuštěny a obsypány betonem nebo obezděny. Před zapuštěním se boky bazénu obalí izolací tak, že do polí mezi výstužná žebra bazénu je vkládán extrudovaný polystyren tl.30mm.

Voda v bazénu se ošetřuje dodávanými chemickými prostředky, popř.moderní bezchlorovou technologií. Bazén se vypouští pouze z důvodu výměny vody nebo vyčištění jen na dobu nezbytně nutnou.

Bazény do velikosti 8x4m jsou převáženy vcelku. Větší bazény a bazény v nepřístupném terénu jsou sestavovány u zákazníka z předvyrobených dílů. 

Zdravotně nezávadné

Polypropylén odolný proti UV záření

Záruka kvality

Díky dlouholetým zkušenostem

Libovolné velikosti a tvary

Vyberte si bazén přesně pro vás

Výrobní technologie

Bazén je vyroben ze zdravotně nezávadného polypropylénu odolného proti UV záření. Plastový materiál plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky zároveň.

Materiál v deskovém provedení je při výrobě bazénu spojován svářením podle jednotlivých operací - "Na tupo" (CNC automatem), "Extruzivně" a "Horkovzdušně". Vnější strana pláště je v závislosti na tvaru a velikosti bazénu vyztužena plastovou konstrukcí, do které je možno vkládat tepelnou izolaci. Bazén může být vybaven vestavěným vnitřním nebo vnějším schodištěm.Povrch schodiště má protiskluzovou úpravu. Vrchní hrana bazénu je ukončena buď plastovou lemovou trubkou nebo zakryta obrubou z umělého pískovce, betonové lemovky či dřevěným obkladem.

Stavební postup

Chystáte se pořídit si bazén a rádi byste zvládli co největší část budování sami? Přečtěte si naše rady a obraťte se na nás, pokud budete mít jakékoli otázky týkající se postupu stavby, technologií, nebo výběru vhodných součástí. Rádi vám s celou stavbou pomůžeme. 

Ceníky plastových bazénů

Ceník velkých bazénů (355 kB)

Aktuální ceník velkých bazénů.

Ceník bazénů (501 kB)

Aktuální ceník bazénů základních tvarů a velikostí.

Ceník kruhových bazénů (378 kB)

Aktuální ceník kruhových bazénů.

Ceník plastových schodů (233 kB)

Aktuální ceník plastových schodů.

 

Cena zahrnuje montáž samotného skeletu bazénu. V ceně bazénu není zahrnuto cestovné na místo montáže, výkopové práce, montáž příslušenství ani uvedení bazénu do provozu.

V případě zájmu o zhotovení cenové nabídky na bazén s příslušenstvím nás prosím kontaktujte

Bruno Lejdar

Obchodní zástupce

Zavolejte nám
Napište nám

+420 605 273 830
am@borovnicka.cz