Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Plastové bazény

Bazén je vyroben ze zdravotně nezávadného polypropylenu odolného proti UV záření. Plastový materiál plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky zároveň, proto nejsou užitné vlastnosti bazénu omezeny tak, jako u jiných typů bazénů např. z plechových konstrukčních prvků nebo z foliové vložky apod.

Zdravotně nezávadné

Polypropylén odolný proti UV záření

Záruka kvality

Díky dlouholetým zkušenostem

Libovolné velikosti a tvary

Vyberte si bazén přesně pro vás

Výrobní technologie

Bazén je vyroben ze zdravotně nezávadného polypropylénu odolného proti UV záření. Plastový materiál plní funkci opěrné konstrukce i vodotěsné vložky zároveň.

Materiál v deskovém provedení je při výrobě bazénu spojován svářením podle jednotlivých operací - "Na tupo" (CNC automatem), "Extruzivně" a "Horkovzdušně". Vnější strana pláště je v závislosti na tvaru a velikosti bazénu vyztužena plastovou konstrukcí, do které je možno vkládat tepelnou izolaci. Bazén může být vybaven vestavěným vnitřním nebo vnějším schodištěm.Povrch schodiště má protiskluzovou úpravu. Horní hrana bazénu je přizpůsobena k montáži lemových dlaždic, popř. může být opatřena lemovou trubkou.

Stavební postup

Chystáte se pořídit si bazén a rádi byste zvládli co největší část budování sami? Přečtěte si naše rady a obraťte se na nás, pokud budete mít jakékoli otázky týkající se postupu stavby, technologií, nebo výběru vhodných součástí. Rádi vám s celou stavbou pomůžeme. 

Ceníky plastových bazénů

Ceník velkých bazénů (558 kB)

Aktuální ceník velkých bazénů.

Ceník bazénů (570 kB)

Aktuální ceník bazénů základních tvarů a velikostí.

Ceník kruhových bazénů (564 kB)

Aktuální ceník kruhových bazénů.

Ceník plastových schodů (569 kB)

Aktuální ceník plastových schodů.

Cena zahrnuje montáž samotného skeletu bazénu. V ceně bazénu není zahrnuto cestovné na místo montáže, výkopové práce, montáž příslušenství ani uvedení bazénu do provozu.

V případě zájmu o zhotovení cenové nabídky na bazén s příslušenstvím nás prosím kontaktujte

Bruno Lejdar

Obchodní zástupce

Zavolejte nám
Napište nám

+420 605 273 830
am@borovnicka.cz