Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vířivky působí blahodárně a pozitivně na zlepšení psychické pohody, proti stresu, bolesti svalů, artritidě, nespavosti, zlepšují krevní oběh a činnost srdce. Přináší uvolnění pro fyzickou, ale i psychickou stránku lidského organismu, kdy alespoň pár minut můžete věnovat sami sobě a svému zdraví.

Hydromasáž má pozitivní účinky na krevní oběh, zmírňuje napětí svalů a odstraňuje stres. Je to vodní pohlazení, které hýčká Vaše tělo a uvolňuje mysl. Odbourává pocit únavy a vyčerpanosti a uvolňuje celé tělo (včetně kritických míst jako ramena, záda, kříž a nohy).
 

Proč vířivky Brilix?

Prodáváme a instalujeme vířivky oblíbené značky BRILIX. Tyto vířivky přináší wellness k vám domů. Díky skutečně širokému výběru vířivek BRILIX dokážeme vyjít vstříc vašim nárokům na použití i vzhled vířivé vany. Vířivky jsou k dispozici v různých velikostech, barvách a provedeních ideálních pro domácí používání. Každý model má svou osobnost, která dodává prestiž jakémukoliv prostoru věnovanému k relaxačním účelům.

V těchto produktových řadách naleznete malé i velké vířivky se základním vybavením i všemi nadstandardními funkcemi. Všechny produkty BRILIX jsou podrobeny nejpřísnějším testům, jsou certifikovány (TÜV, ITC, RoHS) a splňují nejnáročnější požadavky kvality.

Vířivka KORA

Více informací v PDF

Vířivka DAPHNE

Více informací v PDF

Vířivka KASSIOPEA

Více informací v PDF

Vířivka KLEOPATRA

Více informací v PDF

Vířivka PENELOPE

Více informací v PDF