Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Vířivky Hanscraft vám dovolí zapomenout na celý svět po náročném dni v práci. Stačí si jen lehnout do vyhřáté lázně a užívat si příjemnou bublinkovou masáž. Vířivky z řady Premium+ jsou navrženy podle moderních poznatků specialistů na hydromasážní systémy. Oceníte intuitivní ovládání HC PROFI SPA MAINBOARD ® včetně jednoduchého nastavení teploty. O tepelnou izolaci se postará vrstva s vysokým obsahem akrylátu LUCITE ACRYLICHC. Vířivky Premium+ jsou vybaveny dalšími prvky umocňující váš prožitek z relaxace, jako jsou LED uklidňující světelné chromoterapie nebo SPA AUDIO systém pro přehrávání vaší oblíbené hudby. Hanscraft používá na výrobu vířivek výhradně osvědčené materiály s dlouhou životností.

 

Absolutně nejlepší péče o vodu: HC PREMIUM+ představuje revoluci ve způsobu údržby Vaší vířivé vany. Bezúdržbový materiál je kompatibilní s kyslíkovou bezchlorovou chemií a ozonizátorem v kombinaci s efektivní výměnou kartušových filtrací.

Bednění: Syntetické panely nabízí nízkou údržbu a vysokou životnost. Zapomenete-li se o bednění vířivé vany starat po dobu půl roku? Žádný problém. Bednění obsahuje UV filtry a nepotřebuje impregnaci jako klasické dřevěné alternativy. Díky tomuto je životnost a stálost barev zaručena. Reliéf a přírodní vzhled našeho odolného syntetického dřeva evokuje přírodní teplo a jednoduchou eleganci.

Kontinuální a efektivní filtrace: Ve vířivých vanách PREMIUM+ pracuje nezávislé oběhové čerpadlo a dále další masážní čerpadla. Filtrace vody tedy není limitována sníženým výkonem při práci hydroterapie. Filtrování a ohřev vody je libovolně nastavitelné a automatické. Tím, že jsou tyto funkce masáže a filtrace odděleny je zaručeno maximálního efektu obou procesů, což zvyšuje jejich životnost. Provoz je velmi tichý a efektivní, Vaše vířivka bude vždy vyhřátá, čistá a připravená Vás kdykoli potěšit.

Energetická úspora: Tato unikátní funkce je v konstrukci každé vířivé vany PREMIUM+. Každá vířivá vana se při provozu zahřívá a teplo - energie vytvořená chodem čerpadel je zpětně využita jako tepelná izolace uvnit vířivky a dále se tento efekt přenáší přímo do vody, kde se již ohřátý vzduch vhání za pomoci bloweru dovnitř vířivé vany. Nedochází tak k tepelným ztrátám, jako u většiny vířivých van. Jednoduše ušetříte - můžete si vychutnat nižší měsíční provozní náklady.

Tepelná izolace: Vířivky PREMIUM+ jsou zcela izolovány několika vrstvami s vysokou hustotou ze zadní strany USA akrylátu LUCITE ACRYLIC, dále částečným nástřikem polyuretanové pěny, přičemž se stejný materiál, použitý k izolaci, montuje na komerční mrazničky.

Titanové topení – Titanová kvalita: HC PREMIUM+ využívá inteligentní výrobní koncepci vysoké kvality materiálů v kombinaci s ochranným mechanismem. V řadě PREMIUM+ Vám inteligentní display sdělí například potřebu proplachu filtrace, což je velmi snadný úkon, který prodlouží životnost topné spirály. Tímto je zajištěn bezporuchový chod a dlouhá životnost všech prvků ve vířivé vaně.

Intuitivní ovládací prvky: HC PROFI SPA MAINBOARD ® kontrolní systém - mozek uvnitř každé vířivé vany - využívá pokročilou technologii, aby byla Vaše vířivka snadno a intuitivně ovladatelná. LED SPA ovládací panel je přístupný zevnitř i vně vířivky. Je určen pro snadné použití, tedy vířivku můžete zapnout z venku a pak jen regulovat sílu výkonu, každé pozice zvlášť zevnitř. 

Stačí jen nastavit a relaxovat: Chcete-li vytápět vířivky PREMIUM+, jednoduše se rozhodněte, která teplota vody Vám vyhovuje, a pak už na vše můžete zapomenout. Vaše vířivka bude vždy připravena pro pohodlnou relaxaci. Obsahuje inteligentní programy samofiltrace a ekonomického samoohřevu.

Hydromasáž: Každé sedadlo Vaší vířivky je inteligentně navrženo pro danou masážní funkci. Design a rozložení bylo navrženo tak, aby bylo dosaženo maximálního komfortu a Vy se nemuseli o nic starat.

Ať už hledáte skvělou relaxační dovolenou, nebo místo pro pobavení Vašich přátel s rodinami, PERMIUM+ vířivky se pro oba dva případy dokonale hodí. Je to jedinečný životní styl, který si zasloužít