Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

O nás

Je tomu již 30 let, co jsme v Borovničce vyrobili první plastový bazén. Za těch několik let jsme se naučili jednu věc, být vždy o krok před vašimi požadavky. A tak se stále zdokonalujeme a učíme, i přestože už teď jsou plastové bazény A+M Borovnička jedny z nejkvalitnějších a nejprodávanějších na českém trhu.
 

Vyrábíme bazény z kvalitního materiálu a za skvělou cenu

Chceme, aby vám naše bazény dělaly radost celý život. Proto dbáme na certifikovanou kvalitu bazénů a využíváme moderní technologie při jejich výrobě. Bazény vyrábíme ze zdravotně nezávadného polypropylenu, jenž odolává UV záření, plní funkci opěrné konstrukce a izolační vložky.
 

Navštivte nás v Borovničce

Věnujeme se zkrátka všemu, co se bazénů týče. Přijeďte se s námi poradit do Borovničky a my vám navrhneme bazén vašich snů. Zdarma u vás bazén zaměříme a poradíme vám, kam bazén nejlépe umístit. Návrh bazénu zrealizujeme do nejmenšího detailu včetně stavebních prací a elektrického zapojení. Dodáváme a instalujeme vytápění bazénové vody (tepelná čerpadla, výměníky), přístroje na úpravu vody pomocí mírně slané vody, bezchlórovou úpravu vody a bazénové příslušenství.